/Files/images/f7caafddb99b.png

З метою організації виховної роботи в школі складено програму на 2013-2017 роки.

Мета програми: забезпечення реалізації моделі виховної системи в школі на основі національних і загальнолюдських цінностей; систематизація виховних завдань та цілей, спрямованих на розвиток високоінтелектуальної, компетентної, свідомої, творчої особистості з громадянською позицією, здатної до життєтворчості і самореалізації у різних сферах життєдіяльності.

Програма передбачає охоплення усіх напрямків виховної роботи: громадянсько-патріотичне виховання, робота учнівського самоврядування, спортивно-масова робота, формування здорового способу життя,організація дозвілля школярів, екологічно-трудове , морально-етичне виховання, робота з батьківською громадськістю.

Повний текст Програми дивись ТУТ

ПЛАН ВИХОВНОЇ РОБОТИ НА 2016/2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК (розділ річного плану роботи)