/Files/images/конкурс.jpg

Наказ "Про підсумки проведення І(районного) етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мтстецтва "Знай і люби свій рідний край" 2019 рік

/Files/images/конкурс.jpg

Районний конкурс ,,Знай і люби свій рідний край" 2018 рік

Визнати переможцями І районного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та нагородити грамотами відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації Запорізької області таких учасників нашої школи:

-МУХА СОФІЯ, ЗА ВИШИТІ БІСЕРОМ КАРТИНИ «СВЯТА РОДИНА», «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ» ТА РОБОТУ «АНГЕЛ» ;-СУДАК ЛЮДМИЛА, ЗА ВИШИТУ КАРТИНУ «КВІТИ У ВАЗОНІ» ;-СЄЛЄМЄТОВ АНДРІЙ, ЗА РОБОТИ «МОЯ ЧЕРНІГІВКА» ТА «ЩАСЛИВЕ МАВПЕНЯ» ;-ШАПОВАЛ МАКСИМ, ЗА РОБОТИ «ПОЛУНИЦІ У КОШИКУ», «ВДОХНОВЕНИЕ», «КВІТУЧА УКРАЇНСЬКА ЗЕМЛЯ», «ГЕРБ УКРАЇНИ» ;-РОМАНОВСЬКА ВЕРОНІКА, «КОРЗИНКА» ТА «ВЕДМЕДИК» ;-РОМАНОВСЬКА КАТЕРИНА, «ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК» ;-ЗАХАРОВ ДМИТРО, «В ГОСТЯХ У БАБУСІ» ;-ДЖУГАН ДАВІД, ЗА РОБОТУ «НЕ ПОКИДАЙ НАДІЇ;-ДРАГАН ВАРВАРА, ЗА РОБОТУ «УКРАЇНСЬКИЙ ПЕЙЗАЖ» ТА «РИБКА»;-РИШКО АРТЕМ, ЗА РОБОТУ «ТАТО, МАМА І Я – УКРАЇНСЬКА СІМ’Я» ;-СЬОМИК МАКСИМ, ЗА РОБОТУ «КВІТКОВА ГАМА»;- ДОЦЕНКО ВІКТОР, ЗА РОБОТУ «ІРИСИ» ; - КІКОТЬ ДАНИЛ, ЗА РОБОТИ «ПІДСТАВКА ДЛЯ ОЛІВЦІВ», «БЕРІЗКА»
/Files/images/znay__lyubi_svy_kray/PICT1018.JPG /Files/images/znay__lyubi_svy_kray/PICT1015.JPG /Files/images/znay__lyubi_svy_kray/PICT1014.JPG
МОЛОДЦІ!!! УСПІХІВ ВАМ, ДІТИ, ПЕРЕМОГ!!!
Районний конкурс «Знай і люби свій край-2015»
/Files/photogallery/animashki-10.gifПро підсумки проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Визнати переможцями І районного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та нагородити грамотами відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації Запорізької області наступних учасників:

1. Тарасенко Катерина, учениця 11 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника за вишиту бісером картину «На водопої», картини з солоного тіста «Три кота» та «Симфонія весни» (керівник Тарасенко Г.Г.);

2. Орловська Єлизавета, учениця 5-Б класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника за вишиті бісером картини «Метелик», «Ікона», «Ікона Богородиці» (керівник Козицька І.М..);

3. Муха Софія, учениця 4 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника за вишиті бісером картини «Божа матір», «Микола Чудотворець» (керівник Тарасенко Г.Г.);

4. Троценко Даря, учениця 2-Б класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника за вишиті бісером картину «Маша та ведмідь» та композицію «Любіть Україну, всім серцем любіть» (керівник Кікоть О.І.);

5. Дядя Денис, учень 5-Б класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника за роботи з бісеру «Троянда» та «Український букет» (керівник Козацька І.М.);

6. Ганявіна Владислава, учениця 6 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника за вироби «Ялинка», «Чарівна квітка», «Пляшка для джина» (керівник Сапальова Л.І.);

7. Будянська Аліна, учениця 2-Б класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника за роботи «Букет щастя», «Нерозлучні друзі», «Попелюшка» (керівник Кікоть О.І.);

8. Сохань Ольга, учениця 2-Б класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника за вишитий рушник (керівник Кікоть О.І.);

9. Пилипенко Аліна, учениця 2-Б класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника за роботу «Дерево Щастя» (керівник Кікоть О.І.);

10. Швець Максим, учень 4 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника за вишиту картину «Портрет Шевченка Т.Г.» (керівник Тарасенко Г.Г.);

11. Захаров Дмитро, учень 1-А класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника за роботу «Український віночок» (керівник Михайличенко Н.О.);

12. Нестеренко Анна, учениця 4 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника за витинанку «Метелиця» (керівник Тарасенко Г.Г.);

13. Нестеренко Віка, учениця 4 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника за вишиту картину «Дракоша» (керівник Тарасенко Г.Г.);

14. Небаба Анна,учениця 4 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника за роботу «Будинок Білосніжки» (керівник Тарасенко Г.Г.);

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!! УСПІХІВ!!!ТВОРЧОСТІ!!!

Кiлькiсть переглядiв: 337