ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ШКІЛЬНИХ КОНКУРСІВ ТА ЗМАГАНЬ!!!

Наказ про підсумки шкільного етапу олімпіад у 2020/2021 навчальному році

Вітаємо переможців районного етапу конкурсу ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив" 2021

Список переможців районного етапу конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»




ПІП учасникаКласМісцеП І П учителя-наставника
1Єременко Даніїл Іванович2-А3ТарасенкоГалина Григорівна
2Сахневич Дар’я
Романівна
3 2 Гришун Інна Іванівна

Вітаємо переможців І(шкільного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2020

ПРОТОКОЛ результатів участі здобувачів освіти опорного навчально-виховного закладу Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М.Темника у І етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка

П І здобувача освітикласП І Б учителя, який підготував учня МісцеЗапрошення на ІІ етап
1Кривний Олександр5-ББожко А.А.І
2Должикова Софія8-ББожко А.А.ІІ
3Пилипенко Поліна8-ББожко А.А.ІІІ
4Шкорубська Аміна7Божко А.А.ІІІ

Вітаємо переможців І (шкільного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2019


Прізвище, ім’я учняКласП І Б учителя, який підготував учняІ етапЗапрошено на ІІ етап
балимісце
1Паніна Ніна6-ББожко А.А.9ІІІ
2Шевченко Владислава6-ББожко А.А.12ІІтак
3Шкорубська Аміна6-АБожко А.А.12ІІІ
4Кучер Дар’я11Божко А.А.36ІІтак

Вітаємо переможців І (шкільного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2020

ПРОТОКОЛ результатів участі здобувачів освіти опорного навчально-виховного закладу Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М.Темника у І етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

П І здобувача освітикласП І Б учителя, який підготував учня МісцеЗапрошення на ІІ етап
1Лола Каріна3Михайліченко Н.О.І
2Омельченко Альбіна3Михайліченко Н.О. ІІ
3Голод Кіра4-АЯценко Н.Г.ІІІ
4Синєпольський Артем4-АЯценко Н.Г.ІІІ
5АбельмасКатерина4-БКікоть О.І. ІІ
6Єременко Юлія4-БКікоть О.І.І так
7Смірнов Максим4-БКікоть О.І.ІІ
8БондаренкоДіана5-АСушич Т.С.
9Сосницька Єва5-АСушич Т.С.
10КривнийОлександр5-ББожко А.А.І
11ДолжиковаСофія8-ББожко А.А.Ітак
12МомотокВікторія9Товстоног Т.Д.

Вітаємо переможців І(шкільного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2019


П І здобувача освітикласП І Б учителя, який підготував учняІ етапЗапрошення на ІІ етап
балимісце
1Бондаренко Діана4Куковинець Л.А.27,5І
2Сосницька Єва4Куковинець Л.А.21ІІ
3Сохань Аліна4Куковинець Л.А.19,5ІІІ
4АбельмасКатерина3Кікоть О.І.30Ітак
5Єременко Юлія3Кікоть О.І.22ІІ
6Смірнов Максим3Деркач Т.М.20,5ІІІ
7АвраменкоРоман3Кікоть О.І.17
8Шкорубська Аміна6-АБожко А.А.26,5
9Галич Назар7Божко А.А.34,5ІІІтак
10Кальченко Ангеліна11Божко А.А.36ІІтак

/Files/images/1517315255_olmp.jpg

Наказ про підсумки І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 навчальному році

Наказ про підсумки шкільного етапу олімпіад серед учнів 3-4 класів у 2018/2019 н.р.

/Files/images/35892162.jpg

Наказ про підсумки І (шкільного) етапу олмпіад у 2018/2019 н.р.

/Files/images/7.jpg

Наказ про підсумки проведення І (шкільного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка у 2018/2019 н.р.

/Files/images/Яцик.jpg

Наказ про підсумки проведення І (шкільного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2018/2019 н.р.

Кiлькiсть переглядiв: 734

Дата останньої зміни 11 Квітня 2021

Фотогалерея