/Files/images/090815_1419401295.png

У 2018/2019 навчальному році переможцями обласного етапу олімпіад стали:

Ващенко Марія (10 клас), яка посіла 3 місце в олімпіаді з біології та 3 місце в олімпіаді з української мови та літературию

Кажанова Поліна (11 клас), яка посіла 3 місце в олімпіаді з інформаційних технологій.

Значних успіхів досягла Усенко Єлизавета (11 клас), яка в обласному етапі олімпіади з англійської мови посіла 4 місце.

Список переможців II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

ПІ учня клас предмет призове місце кількість
1 Галич Назар 6 математика 2 1
2 Кірідон Альона 7 фізика 3 1
3 Момоток Вікторія 7 укр.мова 3 1
4 Сосницька Софія 8 фізика 3 1
5 Хомутов Кирило 8 біологія 3 1
6 Божко Анна 8 трудове навч 3 1
7 Нестеренко Катерина 8 фізична культ. 3 1
8 Житарюк Екатерина 9 англ. мова 1 3
історія 3
укр. мова 3
9 Орловська Єлизавета 9 географія 3 1
10 Радюк Каріна 9 правознавство 3 1
11 Самодзін Ярослав 9 інформаційні технології 2 1
12 Ващенко Марія 10 українська мова 2 4
англ. мова 1
історія 3
біолоія 2
13 Кучер Дар я 10 укр. мова 3 1
14 Кальченко Ангеліна 10 німецька мова 3 1
15 Усенко Єлизавета 11 английский язык 2 1
16 Кажанова Поліна 11 інформ. технол. 2 2
екологія 3
17 Кривний Владислав 11 географія 2 2
історія 3
18 Березовський Олексій 11 астрономія 3 1

К О Н К У Р С И 2018/2019

/Files/images/4.jpg

ПЕРЕМОЖЦІ І (РАЙОННОГО) ЕТАПУ КОНКУРСУ МАН УКРАЇНИ:


№ з\п П.І.Б. учня Клас Місце Науковий керівник
1 Кучер Дар’я Віталіївна 10 1 Божко А.А.
2 Житарюк Катерина Сергіївна 9 3 Самодзін Т.В.

/Files/images/7.jpg

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ(РАЙОННОГО) ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА

Результати протоколів журі змагань свідчать, що переможцями змагань стали:

- учениця опорного закладу Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кучер Дар’я (10 клас) – ІІІ місце, учитель-наставник Божко А.А.;

- учениця філії Стульневський НВК Лебєдєва Надія (9 клас) -– ІІІ місце, учитель-наставник Гришун С.В.

/Files/images/Яцик.jpg

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ(РАЙОННОГО) ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

1.Куковинець Олександра (4 клас) – 3 місце, учитель Тарасенко Г.Г.

2.Кочубей Богдана (6 клас) – 3 місце, учитель Харчук Л.І.

3.Кажанова Поліна (11 клас) – 3 місце, учитель Нестеренко І.О.

/Files/images/148.jpg

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ(РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ГУМАНІТАРНОГО КОНКУРСУ "КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ"

Список переможців районного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»:

У номінації «Образотворче мистецтво»

І місце

Ващенко Маргарита, учениця 2-Б класу, за роботу «Космічний феєрверк» (керівник Кікоть О.І.);

Романовська Катерина, учениця 8 класу, за дві роботи «Сонячна система» та «Собака у космосі» (керівник Яценко Н.Г.);

Кіріченко Марина, учениця 7 класу, за роботу «Космічна фантазія» (керівник Крижко Г.М.);

Прокопенко Олег, учень 4 класу, за роботу «Дитячі космічні мрії» (керівник Тарасенко Г.Г.);

Алаликіна Альона, учениця 4 класу, за роботу «Сонечко ласкаве землю зігріває» (керівник Тарасенко Г.Г.);

Сєлємєтов Андрій, учень 4 класу, за роботу «Сонячна система» (керівник Тарасенко Г.Г.);

Шаповал Максим, учень 4, класу за роботу «Зіркове небо» (керівник Тарасенко Г.Г.);

Дубина Даніл, учень 4 класу, за роботу «Пізнавати космос – цікаво» (керівник Тарасенко Г.Г.);

Дядя Ольга, учениця 4 класу, за роботу «У космічних далях» (керівник Тарасенко Г.Г.);

Куковинець Олександра, учениця 4 класу за роботу «Дівчина в країні чудес» (керівник Тарасенко Г.Г.);

Момоток Вікторія, учениця 7 класу, за роботу «Народження планет» (керівник Тарасенко Г.Г.).

ІІ місце

Лебідь Артем, учень 2-Б класу, за роботу «Мрії про космос» (керівник Кікоть О.І.);

Єременко Юлія, учениця 4 класу, за роботу «Зустріч космічних подружок» (керівник Кікоть О.І.);

Сіра Анастасія, учениця 2-Б класу, за роботу «Космічна система» (керівник Кікоть О.І.);

Драган Варвара, учениця 4 класу, за роботу «Богиня планет» (керівник Тарасенко Г.Г.);

Кривний Олександр, учень 3 класу, за роботу «Незвідані далі» (керівник Куковинець Л.А..);

Міхайліченко Дар’я, учениця 4 класу, філії Чернігівська ЗОШ І-ІІ ступенів за роботу «А все ж таки вони існують» (керівник Радюк А.М.).

ІІІ місце

Козлова Софія, учениця 4 класу, за роботу «Планета Земля» (керівник Тарасенко Г.Г.);

Безверха Єлизавета, учениця 3 класу, за роботу «Найяскравіші зірки» (керівник Куковинець Л.А.);

Зикун Рінат, учень 3 класу, за роботу «Космічний політ» (керівник Куковинець Л.А.);

У номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»

І місце

Дядя Ольга, учениця 4 класу, за роботу «На ракеті у космічні далі» (керівник Тарасенко Г.Г.);

Прокопенко Олег,учень 4 класу, за дві роботи «На ракеті замріями» та «Планета «Юпітер» (керівник Тарасенко Г.Г.);

ІІ місце

Ганявіна Владислава, учениця 10 класу, за роботу «Феєрверк планет» (керівник Сапальова Л.І.);

Колектив учнів 9 класу філії Стульневський НВК за роботу «Космічне весілля» (керівник Стародубцева А.О.);

Колектив учнів 6 класу філії Стульневський НВК за роботу «Центр космічних розваг» (керівник Стародубцева А.О.).

Кiлькiсть переглядiв: 210

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.