Наші вчителі

1 Радченко Вікторія Іванівна - директор школи, вчителька зарубіжної літетратури, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

2 Деркач Тетяна Миколаївна - заступник директора з НВР, вчителька початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

3 Божко Анжела Анатоліївна - вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

4 Білоконь Юлія Володимирівна - вчитель математики, інформатики, спеціаліст першої категорії,

5 Стрижеус Лідія Василівна - вчитель хімії, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії (сумісник)

6 Кікоть Оксана Іванівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

7 Стребуль Юрій Анатолійович - вчитель трудового навчання (технологій), фізичної культури, Захисту України, спеціаліст

8 Козицька Ірина Миколаївна - вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

9 Крижко Галина Михайлівна - вчителька хореографії та мистецтва, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

10 Накалюжна Тетяна Іванівна - вчителька фізики та математики, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

11 Товстоног Тетяна Дмитрівна - вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

12 Сапальова Людмила Іванівна - вчитель географії, екології,основ здоров я, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

13 Самодзін Тетяна Вікторівна - вчителька фізики та математики,інофрматики, спеціаліст вищої категорії

14 Судак Ірина Федорівна - вчитель біології,екології, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

15 Тарасенко Галина Григорівна - вчителька початкових класів та образотворчого мистецтва, спеціаліст вищоїї категорії, "старший учитель"

16 Сушич Тетяна Сергіївна - вчителька української мови та літератури, спеціаліст

17 Скидан Марина Миколаївна - вчителька фізичної культури, спеціаліст вищої категорії

18 Яценко Наталія Григорівна - вчителька англійської мови, світової літератури, спеціаліст вищої категорії,

19 Брегеда Світлана Олександрівеа - вчитель початкових класів, спеціаліст другої категорії

20 Михайліченко Наталія Олександрівна - вчителька початкових класів, спеціаліст першої категорії

21 Куковинець Любов Анатоліївна - вчителька початкових класів, спеціаліст першої категорії

Момоток Тетяна Анатоліївна - вчителька початкових класів, спеціаліст І категорії

Яценко Надія Герасимівна - вчитель початкових класів, спеціаліст

22 Синяк Діана Вікторівна - соціальний педагог, спеціаліст

23 Залужна Оксана Петрівна - асистент вчителя, вчителька математики, спеціаліст І категорії

24 Шелудько Євгеній Євгенійович - вчитель музичного мистецтва, спеціаліст

25 Саєнко Світлана Михайлівна - логопед, спеціаліст вищої категорії

26.Калінкіна Світлана Миколаївна - вчителька німецької мови, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

27.Сапальов Віктор Вікторович - вчитель спецкурсу, керівник гуртка, спеціаліст вищої категорії

28. Кулибка Оксана Леонідівна - асистент учителя, спеціаліст

29.Бондаренко Альвіна Олегівна - асистент учителя, вихователь ГПД, спеціаліст

30.Кайрович Анастасія Олександрівна - супроводжуючий вихователь . спеціаліст

31.Моргун Тетяна Вікторівна - асистент учителя, спеціаліст ІІ категорії

32.Манич Наталія Василівна - вчитель хімії, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"

33.Лобко Наталія Анатоліївна - вчитель англійської мови, спеціаліст першої категорії

34.Дядя Олеся Володимирівна - вчитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії

Кiлькiсть переглядiв: 851

Дата останньої зміни 20 Січня 2021

Фотогалерея